Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych

Kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni jest jednym z ważniejszych wyzwań dla zarządcy. Praktyka pokazuje, że znalezienie firmy, która zadba o czystość oraz obsługę techniczną na osiedlach i wykona to na najwyższym poziomie, jest trudne. Także w Krakowie i okolicach. Jako BetaClean rozumiemy te potrzeby. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych zarządców nieruchomości, którym zależy na usługach najwyższej jakości, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzątania i utrzymania porządku na osiedlach.

 

Kompleksowa obsługa
osiedli mieszkaniowych

Zarządzasz nieruchomością lub jesteś przedstawicielem wspólnoty mieszkaniowej i potrzebujesz by części wspólne były zadbane? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy specjalistami w kompleksowym sprzątaniu bloków, kamienic oraz budynków mieszkalnych.


Oferujemy pełny pakiet usług związanych ze sprzątaniem i utrzymaniem porządku na osiedlach mieszkaniowych:

 • sprzątanie klatek, części wspólnych
 • mycie okien/przeszkleń
 • mechaniczne czyszczenie posadzki garażowej
 • utrzymanie terenów zewnętrznych (zamiatanie, zbieranie śmieci)
 • pielęgnacja zieleni (koszenie, przycinanie żywopłotów, krzewów, drzew, odchwaszczanie, wywóz odpadów zielonych)
 • odśnieżanie dróg dojazdowych, chodników, miejsc parkingowych
 • dezynfekcja części wspólnych
 • zgłaszanie awarii i usterek technicznych
 • usługa konserwatora
 

Wspólnotom outsourcing usług porządkowych się opłaca

Kompleksowa obsługa porządkowa wspólnot mieszkaniowych to jedna z głównych specjalizacji firmy BetaClean z Krakowa. Sprzątanie i obsługa porządkowa osiedli to bardzo żmudna i wymagająca praca, która wiąże się z dobrą organizacją pracy oraz posiadaniem doświadczonego i rzetelnego zespołu. Dzięki nam, mieszkańcy nie będą musieli martwić się zabrudzeniami na klatkach schodowych, czystością chodników na terenie osiedla czy pielęgnacją zieleni.

W ramach współpracy w kwestiach utrzymania porządku na osiedlu, zakres powierzonych nam obowiązków, można oczywiście modyfikować i rozbudowywać. Kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych może zatem obejmować również czyszczenie garaży podziemnych, mycie okien i przeszkleń czy odśnieżanie dróg dojazdowych, chodników i miejsc parkingowych. Co więcej, aby zwiększyć komfort życia mieszkańców, w naszej ofercie również znajduje się obsługa techniczna osiedli, która błyskawicznie reaguje na zgłoszenia usterek i awarii.

Współpraca z nami w zakresie sprzątania i kompleksowej obsługi wspólnot mieszkaniowych, to zawsze partnerska relacja. Stawiamy na długofalową współpracę, której podstawą jest jasna i precyzyjna umowa. Jej zakres jest zawsze indywidualnie ustalany i dopasowany do potrzeb wspólnoty mieszkaniowej lub spółdzielni.

Zostaw numer, oddzwonimy

  Skorzystanie z formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptację Polityki Prywatności.

  Profesjonalne sprzątanie kamienic, bloków, osiedli

  Dzięki posiadanemu doświadczeniu w branży czystości oraz nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji, jako firma sprzątająca BetaClean, jesteśmy pewni, że doskonale poradzimy sobie z najbardziej wymagającymi oczekiwaniami ze strony mieszkańców. Posiadamy zaangażowany zespół, który jest sumienny i oddany swojej pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych wymaga dużych nakładów pracy i systematyczności, która jest niezbędna, aby usługa została wykonana profesjonalnie. Gwarantujemy, że powierzone nam zadania zostaną wykonane szybko i terminowo, zachowując przy tym najwyższą jakość.

  W swojej pracy używamy tylko i wyłącznie atestowanych i bezpiecznych środków czystości, które pomimo wysokiej siły czyszczenia nie mają wpływu na zdrowie ludzi i zwierząt. Wykorzystywany sprzęt wiodących na świecie producentów zapewnia, że utrzymanie czystości będzie perfekcyjne.

  Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Kraków i okolice

  Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oczywiście, głównym obszarem naszego działania jest sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Kraków. Jednak, naszą profesjonalną opieką w zakresie obsługi porządkowej wspólnot mieszkaniowych, obejmujemy nie tylko krakowskie osiedla mieszkaniowe. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego, a także w mieście Katowice oraz miastach pobliskich.

  Zapraszamy po indywidualną wycenę obsługi nieruchomości poprzedzoną niezobowiązującą wizją lokalną obiektu.


  Zadzwoń 501 855 180

  Obsługa wspólnot i spółdzielni - zasięg działania

  Działamy na terenie Małopolski oraz części województwa Śląskiego.

  Usługę sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Kraków adresujemy przede wszystkim do osiedli zlokalizowanych w Krakowie i jego okolicach:

  • Niepołomice
  • Wieliczka
  • Kraków
  • Krzeszowice
  • Skała
  • Skawina
  • Słomniki
  • Świątniki Górne
  • Możliwa współpraca także na terenie Katowic i miast pobliskich (Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy)

  Zapraszamy do kontaktu w sprawie outsourcingu utrzymania czystości i porządku na osiedlach mieszkaniowych.


  Usługi sprzątające Kraków

  Od początku stawiamy na najwyższą jakość, dlatego regularnie szkolimy personel oraz modernizujemy posiadany park maszynowy. W utrzymaniu porządku na terenach wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych stosujemy najlepsze środki czystości uznanych producentów chemii profesjonalnej: Buzil, Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, Sauberlab, Voight. Do pracy zaś wykorzystujemy profesjonalne maszyny czyszczące renomowanych marek: Numatic, Taski, Hako, Karcher, Bravos, Vermop. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających.

  Zapewne, chcesz zyskać pewność, że porządek Twojej wspólnoty / spółdzielni oddajesz w dobre ręce. Zapraszamy zatem do odwiedzenia strony: O firmie sprzątającej BetaClean, gdzie sprawdzisz nasze certyfikaty oraz referencje.