BetaClean firma sprzątająca

Początkowo skupialiśmy się na sprzątaniu domów i mieszkań. Z czasem, wraz z rozwojem naszej kadry oraz parku maszynowego, większość realizowanych usług związanych ze sprzątaniem i utrzymaniem czystości, zaczęliśmy świadczyć na rzecz firm i instytucji – biura, sklepy, hale, magazyny, wspólnoty mieszkaniowe, kościoły, szkoły, przedszkole, urzędy itd. Obecnie nasze usługi to nie tylko gruntowne sprzątanie mieszkań i domów, ale przede wszystkim outsourcing usług sprzątających (sprzątnie biur i sprzątanie wspólnot), a także sprzątanie specjalistyczne obiektów i pomieszczeń – czyszczenie i renowacja posadzek, sprzątanie na wysokościach, obsługa terenów zielonych, dezynfekcja, wysokościowe mycie okien i wiele innych.

Świadcząc usługi sprzątania, stawiamy sobie za cel szereg priorytetów, wśród których główne to:


  • najwyższa jakość
  • terminowość
  • satysfakcja i zadowolenie Klienta


Zadzwoń 501 855 180

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby być odpowiedzialnym partnerem biznesowym, który świadczy usługi najwyższej jakości. Między innymi dlatego zostaliśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Firm Sprzątających. Naszym celem, jest zostać liderem wśród firm sprzątających nie tylko w Krakowie, ale na terenie województwa małopolskiego.

Aby to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój kadry pracowniczej, której zapewniamy uczestnictwo w szkoleniach z zakresu profesjonalnego sprzątania, obsługi maszyn sprzątających oraz doboru najlepszych środków czystości. Stosujemy wyłącznie profesjonalną chemię renomowanych marek: Buzil, Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, Sauberlab, Voight.

Stale inwestujemy w posiadany park maszyn do profesjonalnego czyszczenia i sprzątania. Jesteśmy otwarci na nowe technologie w branży czystości i chętnie wdrażamy nowoczesne, innowacyjne urządzenia i technologie, które pozwalają podnieść standard oraz skrócić czas wykonywanych prac, a także przyczyniają się do redukcji kosztów. Dlatego też pracujemy na sprzęcie uznanych producentów: Bravos, Hako, Karcher, Numatic, Taski, Vermop.

Jako BetaClean kierujemy się trzema zasadami:

  • profesjonalizm
  • bezpieczeństwo
  • innowacyjność
Zaufali nam