Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej

BetaClean Firma Sprzątająca to doskonały partner dla zarządców budynków użyteczności publicznej, w tym dla administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej.

W wyżej wymienionych budynkach i nieruchomościach jesteśmy w stanie świadczyć zarówno jednorazowe usługi porządkowe – sprzątanie po remontach, sprzątanie specjalistyczne, dezynfekcja, mycie kostki, jak i stałe, kompleksowe sprzątanie, podobnie jak w przypadku sprzątania biur i obsługi wspólnot mieszkaniowych.

 
 

Sprzątanie żłobka, przedszkola, szkoły, uczelni

Placówki edukacyjne coraz częściej przekonują się do outsourcingu usług sprzątających. Z zatrudnienia zewnętrznej firmy, która ma wykonywać stały serwis sprzątający tego typu obiektów, korzystają nie tylko podmioty prywatne, ale także publiczne. Podmioty, które prowadzą działalność związaną z edukacją oraz wychowaniem, potrzebują do sprzątania partnera, który będzie w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Odpowiadając na tę potrzebę żłobków, klubów malucha, punktów przedszkolnych, a także szkół i uczelni, BetaClean oferuje kompleksowy outsourcing porządkowy placówek edukacyjnych.

Miejsca, gdzie odbywają się zajęcia edukacyjne dzieci i młodzieży, wymagają nienagannej rzetelności oraz systematyczności przy sprzątaniu. Zaplecze, zarówno techniczne, jak i kadrowe BetaClean, jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym normom. Placówkom edukacyjnym oferujemy kompleksowe usługi sprzątania na najwyższym poziomie, o którego jakość zadba indywidualny koordynator projektu.

Sprzątanie urzędów i instytucji publicznych

Obiekty użyteczności, którym możemy zaproponować stałą lub doraźną obsługę sprzątającą, to także urzędy administracji publicznej i wszelkie instytucje publiczne.

Doświadczona kadra sprzątająca, stanowiąca chlubę naszej firmy, jest fachowo i merytorycznie przygotowana do świadczenia usług tak wymagającym Klientom jak urzędy, sądy, domy kultury, ośrodki sportu czy ośrodki pomocy społecznej.

Sprzątanie przychodni, ośrodków zdrowia, szpitali

Zakłady opieki zdrowotnej to miejsca, gdzie czystość i higiena odgrywają szczególnie ważną rolę. Placówki medyczne wymagają perfekcyjnej dbałości o porządek, a sprzątanie w nich musi być na najwyższym poziomie. Jako BetaClean spełniamy te wymagania, co potwierdzą nasi dotychczasowy partnerzy. Jesteśmy na bieżąco w kwestii wszelkich norm związanych z utrzymaniem czystości w zakładach opieki zdrowotnej. Mimo to stale podnosimy nasze umiejętności i zdobywamy nową wiedzę. Między innymi dzięki szkoleniom, takim jak to z dezynfekcji w zakładach opieki zdrowotnej, budynkach użyteczności publicznej i mieszkalnych z zagrożeniem od koronawirus SARS-CoV-2 – więcej informacji na podstronie O Firmie Sprzątającej BetaClean.

Sprzątanie kościołów i obiektów kultu religijnego

Usługi sprzątające, które świadczymy w Krakowie i okolicach, doskonale sprawdzają się również w obiektach sakralnych. Na rzecz kościołów jesteśmy w stanie świadczyć zarówno kompleksowe usługi sprzątające i związane z pielęgnacją terenów zielonych, jak i doraźne. Zależnie od potrzeb może to być konserwacja posadzek, dezynfekcja, sprzątanie na wysokościach, mycie kostki brukowej.

Sprzątanie obiektów gastronomicznych i innych

Do budynków użyteczności publicznych, które mogą być przedmiotem usług sprzątających, zaliczamy także restauracje, hotele, sale bankietowe i konferencyjne, placówki bankowe, obiekty handlowe, a nawet dworce. Nasza współpraca w zakresie sprzątania może być zarówno stała, jak i jednorazowa (np. sprzątanie specjalistyczne - renowacja, konserwacja i zabezpieczanie posadzek).

Tarnów – Kraków – Katowice, czyli zasięg usług sprzątających

Jesteś na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie znalazłeś nas po haśle: firma sprzątająca Kraków. Mamy siedzibę w Krakowie i naturalnym obszarem, na jakim świadczymy nasze usługi sprzątające, jest Kraków i okolice (Wieliczka – Skawina). Nie ograniczamy się jednak tylko do sprzątania na terenie Krakowa. Z naszych profesjonalnych usług sprzątających korzystają podmioty z terenu całego województwa małopolskiego, a nawet z miasta Katowice i miast pobliskich.

W szczególności usługi sprzątania obiektów użyteczności publicznej świadczymy na terenie powiatów:

 • powiecie bocheńskim - Bochnia, Nowy Wiśnicz
 • powiecie brzeskim - Brzesko, Czchów
 • powiecie chrzanowskim - Alwernia, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia
 • powiecie dąbrowskim - Dąbrowa Tarnowska i Szczucin
 • powiecie gorlickim - Biecz, Bobowa i Gorlice
 • powiecie krakowskim - Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne
 • powiecie limanowskim - Limanowa i Mszana Dolna
 • powiecie miechowskim - Miechów
 • powiecie myślenickim - Dobczyce, Myślenice i Sułkowice
 • powiecie nowosądeckim - Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Nowy Sącz, Piwniczna-Zdrój i Stary Sącz
 • powiecie nowotarskim - Nowy Targ, Rabka-Zdrój i Szczawnica
 • powiecie olkuskim - Bukowno, Olkusz i Wolbrom
 • powiecie oświęcimskim - Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim i Zator
 • powiecie proszowickim - Koszyce, Nowe Brzesko i Proszowice
 • powiecie suskim - Jordanów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka
 • powiecie tarnowskim - Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tarnów, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn i Żabno
 • powiecie tatrzańskim - Zakopane
 • powiecie wadowickim - Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice
 • powiecie wielickim - Niepołomice i Wieliczka

Działamy nie tylko w Małopolsce. Jesteśmy otwarci na zlecenia obsługi sprzątającej dla obiektów użyteczności publicznej zlokalizowanych w części województwa śląskiego - w szczególności w Katowicach i niedalekich miejscowościach:

 • Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy

Usługi sprzątające Kraków

Oferujemy usługi sprzątania obiektów użyteczności publicznej na najwyższym poziomie. Nasza kadra regularnie korzysta ze szkoleń w zakresie profesjonalnego sprzątania. Stale też rozwijamy nasz park maszynowy, w którym jest miejsce wyłącznie dla najlepszych urządzeń renomowanych marek: Karcher, Numatic, Taski, Hako, Bravos, Vermop. Podczas sprzątania stosujemy jedynie starannie wyselekcjonowane środki czystości uznanych producentów chemii profesjonalnej: Buzil, Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, Sauberlab, Voight. Usługi sprzątania, których się podejmujemy, wykonujemy zawsze z zachowaniem najwyższych standardów BHP oraz ochrony środowiska.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających.

Aby lepiej nas poznać, przed zleceniem sprzątania obiektów użyteczności publicznej, zapraszamy do przeczytania artykułu: O Firmie BetaClean , w którym umieściliśmy także niektóre z posiadanych certyfikatów oraz referencje.