Sprzątanie specjalistyczne

Ta grupa usług wiąże się zazwyczaj koniecznością posiadania specjalistycznych, dedykowanych szkoleń oraz posiadaniem odpowiednich uprawnień i pozwoleń. Wykonanie takiego sprzątania wymaga także użycia odpowiedniego sprzętu i posiadania odpowiedniego zaplecza techniczno-logistycznego. Realizacja usług sprzątania specjalistycznego jest każdorazowo nadzorowana przez kierownika zarządzającego projektem.

 
 

Nietypowe porządki to nasza specjalność

Pojęcie specjalistycznego utrzymania czystości wyróżnia się paletą najróżniejszych usług, których finalnym efektem będzie czysta i zadbana przestrzeń. Wykonywanie specjalistycznych usług wiąże się zazwyczaj z odbyciem dedykowanych szkoleń przez osoby wykonujące daną pracę oraz posiadaniem odpowiedniego sprzętu. Tego typu usługi kierowane są przede wszystkim do Klientów biznesowych, takich jak warsztaty; zakłady produkcyjne, fabryki, gastronomia czy obiekty handlu wielko-powierzchniowego.

Doczyszczanie i mycie kostki brukowej, zabezpieczenie podłóg warstwą polimerów, mycie szyb i przeszkleń metodą alpinistyczną czy dezynfekcja obiektów, to tylko niektóre z usług specjalistycznych jakie możemy wyróżnić.

Jednakże do najbardziej znanych i pożądanych przez Klientów usług specjalistycznych możemy zaliczyć krystalizację posadzek kamiennych, która dedykowana jest dla obiektów, takich jak; centra handlowe, banki czy biurowce. Krystalizacja podłóg wykonanych z marmuru, lastryko czy trawertynu ma na celu nadać posadzce wygląd błyszczącej tafli lustra oraz zabezpieczyć ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i wchłanianiem innych zabrudzeń.

Usługi sprzątania specjalistycznego

Ekipa sprzątająca do zadań specjalnych

Dzięki bogatemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy wstanie wykonać dla Państwa najbardziej wymagające usługi utrzymania czystości. Opisany powyżej wachlarz usług sprzątania specjalistycznego nie jest oczywiście katalogiem zamkniętym. Stanowi on jedynie przykład naszych usług. Jeśli masz dla nas zlecenie, które nie zostało wymienione powyżej, śmiało skontaktuj się z nami – z pewnością pomożemy.

Mycie wodą demineralizowaną

Wykonujemy profesjonalne usługi związane z myciem okien oraz przeszkleń wodą demineralizowaną. Posiadany przez nas sprzęt zapewniaj doskonałe rezultaty czyszczenia i pozwala na łatwiejsze pokonywanie przeszkód. Czysta, demineralizowana woda, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, potrafi osiągnąć wspaniałą moc czyszczenia. Na dodatek, nie ma konieczności polerowania szkła, a szyby wysychają bez smug i osadów. Bez chlapania, bez poślizgów, bez strat wody/płynu - to czysta oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo dla otoczenia.

Systemy do mycia wodą demineralizowaną, które posiadamy pozwalają można łatwo wyczyścić okna (w tym także wysokie okna wewnętrzne), panele słoneczne, witryny, elewacje szklane i inne, z poziomu ziemi - bez drabin i podnośników.

Sprzątanie magazynów i hal

Wykonujemy usługi sprzątania magazynów, hal produkcyjnych oraz obiektów przemysłowych. Nasza oferta obejmuje zarówno doraźne utrzymanie porządku, jak i przygotowanie zakładu pod względem czystości do odbiorów inwestorskich oraz audytów ISO. Zapewniamy utrzymanie porządku w halach produkcyjnych i magazynowych, a także w pomieszczeniach socjalnych oraz biurowych. Wykonujemy także odkurzanie instalacji technicznych, przemysłowych na wysokościach. Oferujemy wykonanie indywidualnego planu pracy w taki sposób, aby nie wstrzymywać pracy i procesów produkcyjnych w zakładzie.

Doczyszczanie posadzek

BetaClean Kraków oferuje gruntowne doczyszczanie posadzek, a także zabezpieczanie ich specjalnymi powłokami poprawiającymi ich wygląd i wydłużającymi żywotność podłogi. Usługi związane z doczyszczaniem posadzek znajdują zastosowanie zarówno w obiektach biurowych, jak i handlowych oraz mieszkalnych, a także w budynkach magazynowych, produkcyjnych oraz na parkingach, gdzie spotyka się posadzki betonowe, żywiczne i inne. Nasze usługi związane z doczyszczaniem posadzek znajdują zastosowanie również w galeriach handlowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Sprzątanie galerii handlowych

Centrom handlowym oferujemy zarówno kompleksowe wsparcie przy codziennym utrzymaniu porządku w obiekcie i jego okolicach, jak i w zakresie sezonowych oraz okazjonalnych porządków. Nasze usługi w zakresie zleceń jednorazowych to w szczególności: mycie okien i przeszkleń (także na wysokości i w trudno dostępnych miejscach), sprzątanie po remontach, odkurzanie instalacji technicznych, doczyszczanie posadzek, mycie parkingów podziemnych, czyszczenie trudnych zabrudzeń i plam.

Tarnów – Kraków – Katowice, czyli zasięg sprzątania specjalistycznego

Firma sprzątająca BetaClean ma swoją siedzibę w Krakowie. Zatem podstawowy zasięg naszego działania, gdzie wykonujemy usługi sprzątania specjalistycznego, obejmuje miasto Kraków. Nie ograniczamy się jednak tylko do działania na terenie Krakowa. Z naszych usług korzystają również firmy z terenu całego województwa małopolskiego, a nawet miasta Katowice i miast pobliskich.

 
Usługi sprzątające Kraków
 

Usługi specjalistyczne wykonywane przez BetaClean zawsze są realizowane i nadzorowane przez odpowiednio przeszkolony personel. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia i wiedzę na temat doboru specjalistycznej chemii oraz sprzętu do danej usługi. Wszystkie tego typu prace wykonywane są pod czujnym okiem kierownika projektu, który odpowiedzialny jest za zaplanowanie oraz szybką i skuteczną realizację usługi. Do zleceń specjalistycznych wykorzystujemy najlepsze maszyny renomowanych marek: Numatic, Taski, Hako, Karcher, Bravos, Vermop. Podczas realizacji naszych usług używamy wyłącznie profesjonalnej chemii uznanych producentów: Buzil, Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, Sauberlab, Voight. Oferowane usługi wykonywane są zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów BHP oraz ochrony środowiska.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających.

Aby lepiej nas poznać, przed zleceniem profesjonalnego sprzątania specjalistycznego lub nietypowego, zapraszamy do odwiedzenia strony: O Firmie BetaClean, gdzie znajdują się również posiadane certyfikaty oraz referencje.