Gruntowne sprzątanie
domów i mieszkań

Pomimo regularnego dbania o porządek, w domu lub mieszkaniu raz na jakiś czas należy przeprowadzić sprzątanie gruntowne. Są okazje, gdzie zwykłe wycieranie kurzu z mebli i sprzętu domowego, czy też odkurzanie i mycie podłóg na mokro, wypada uzupełnić sprzątaniem gruntownym. Większość z nas, zazwyczaj takie sprzątanie wykonuje kilka razy w roku. Przeważnie, przy okazji ważniejszych świąt, większych imprez rodzinnych, albo z okazji „wiosennych” lub „jesiennych” porządków. Sprzątanie gruntowne to też niezbędny element zakończonego remontu lub budowy. Skupiamy się wówczas na każdym, nawet najtrudniej dostępnym zakamarku, oknach itd. Wszystko w domu musi być wysprzątanie na błysk – tak, żeby żadna perfekcyjna pani domu, nie miała uwag. Takie gruntowne sprzątanie domu lub mieszkania, to jednak spory wysiłek zarówno czasowy, jak i organizacyjny. Mamy na to radę: gruntowne sprzątanie domów i mieszkań.

 

Profesjonalna ekipa sprzątająca perfekcyjnie wysprząta dom lub mieszkanie

Służymy pomocą, jeśli potrzebujesz wsparcia przy kompleksowym posprzątaniu domu lub mieszkania. Dla nas nie jest ważne, czy jest to dom lub mieszkanie po remoncie, czy zbliża Ci się rodzinna uroczystość, czy potrzebujesz wykonać gruntowne porządki przed świętami. Jeśli sam/sama nie masz na to czasu lub bałagan jest tak duży, że potrzebujesz wsparcia, wyręczymy Cię w tym zadaniu.

BetaClean to firma sprzątająca do zadań specjalnych, jeśli chodzi o kwestie związane ze sprzątaniem i utrzymaniem porządku. Zależnie od charakteru sprzątania oraz rozmiaru mieszkania lub domu, przyślemy do Ciebie właściwą ilość wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i sprawnie zaprowadzą porządek w obiekcie. Zgrana i doświadczona kadra, wyposażona w profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki czyszczące poradzi sobie z każdym sprzątaniem.

 

Gruntowne porządki to coś więcej niż sprzątanie domów

Sprzątanie domów lub mieszkań to usługa, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna nie tylko w Krakowie, ale w całym województwie małopolskim. Zazwyczaj, polega ona na regularnej wizycie osoby sprzątającej raz lub dwa razy w tygodniu. Obowiązki są ustalane indywidualnie, ale przeważnie jest to ścieranie kurzu z mebli, odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie sprzętu agd i rtv, posprzątanie łazienki. Czasami te czynności są rozszerzane o inne, jednak nie zmienia to ich charakteru, czyli sprzątania codziennego, doraźnego.

Nasza usługa gruntowne sprzątanie domów i mieszkań, zdecydowanie nie jest konkurencją dla „pań sprzątających”. Jest uzupełnieniem ich pracy. Sprzątanie gruntowne, to nie to samo co sprzątanie codzienne. Niezależnie od tego, czy sprzątasz samodzielnie, czy korzystasz z usług sprzątania doraźnego, najprawdopodobniej porządki, które regularnie przeprowadzasz są wykonywane „domowymi metodami”, czyli przy użyciu klasycznych narzędzi i ogólno-dostępnych środków czystości. Gruntowne sprzątanie w naszym wykonaniu to, specjalistyczna usługa sprzątania domów i mieszkań w Krakowie i okolicach. Ekipa sprzątająca, która przybędzie na miejsce wykonania sprzątania gruntownego będzie po pierwsze doświadczona, po drugie dysponująca profesjonalnym sprzętem czyszczącym, a po trzecie wyposażona w profesjonalne środki czystości.

 

Sprzątanie domów/mieszkań Kraków i nie tylko – zasięg działania

Firma sprzątająca BetaClean ma swoją siedzibę w Krakowie, dlatego też, naszym naturalnym zasięgiem działania, gdzie wykonujemy usługę gruntowne sprzątanie mieszkań i domów jest miasto Kraków. Nie ograniczamy się jednak tylko do działania na terenie Krakowa. Z naszych usług sprzątania gruntownego, korzystają również mieszkańcy bliższych i dalszych okolic Krakowa, województwa małopolskiego oraz miasta Katowice i przyległych miejscowości.

 

W szczególności gruntowne sprzątanie domów i mieszkań świadczymy w powiatach i miejscowościach:

 • powiecie bocheńskim - Bochnia, Nowy Wiśnicz
 • powiecie brzeskim - Brzesko, Czchów
 • powiecie chrzanowskim - Alwernia, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia
 • powiecie dąbrowskim - Dąbrowa Tarnowska i Szczucin
 • powiecie gorlickim - Biecz, Bobowa i Gorlice
 • powiecie krakowskim - Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne
 • powiecie limanowskim - Limanowa i Mszana Dolna
 • powiecie miechowskim - Miechów
 • powiecie myślenickim - Dobczyce, Myślenice i Sułkowice
 • powiecie nowosądeckim - Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Nowy Sącz, Piwniczna-Zdrój i Stary Sącz
 • powiecie nowotarskim - Nowy Targ, Rabka-Zdrój i Szczawnica
 • powiecie olkuskim - Bukowno, Olkusz i Wolbrom
 • powiecie oświęcimskim - Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim i Zator
 • powiecie proszowickim - Koszyce, Nowe Brzesko i Proszowice
 • powiecie suskim - Jordanów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka
 • powiecie tarnowskim - Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tarnów, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn i Żabno
 • powiecie tatrzańskim - Zakopane
 • powiecie wadowickim - Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice
 • powiecie wielickim - Niepołomice i Wieliczka

Działamy nie tylko w Małopolsce. Profesjonalne, gruntowne sprzątanie, świadczymy także w części województwa śląskiego, w szczególności w Katowicach i niedalekich miejscowościach:

 • Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy

Usługi sprzątające Kraków

Dla nas jakość jest na pierwszym miejscu. Dlatego stale szkolimy nasz personel i inwestujemy w sprzęt. Pracujemy na zaawansowanych maszynach renomowanych marek: Numatic, Taski, Hako, Karcher, Bravos, Vermop. Stosujemy najlepsze środki czystości uznanych producentów chemii profesjonalnej: Buzil, Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, Sauberlab, Voight. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających.

Zapewne, chcesz zyskać pewność, że sprzątanie domu lub mieszkania oddajesz w dobre ręce. Zapraszamy zatem do odwiedzenia strony: Poznaj firmę sprzątającą BetaClean z Krakowa, gdzie między innymi prezentujemy nasze certyfikaty oraz referencje.