Sprzątanie po remoncie i sprzątanie po budowie

Przeprowadzenie budowy lub remontu nie kończy się na pracach budowlanych. Inwestor musi jeszcze zmierzyć się ze sprzątaniem obiektu. To zadanie nie należy do łatwych i lekkich. Niezależnie od rozmiaru prac budowlanych, zawsze towarzyszy im niemały bałagan.

Wykonujemy kompleksowe i gruntowne sprzątanie po remontach i po budowach wszelkiego rodzaju. Specjalizujemy się w tego typu pracach, a nasza doświadczona kadra sprawnie i szybko upora się ze wszelkim nieładem po budowach i po remontach.

Działamy dla firm i osób prywatnych.

 

Sprzątanie specjalistyczne – pobudowlane i poremontowe

Nasza usługa sprzątania po budowie i po remoncie jest przeznaczona zarówno dla inwestorów prywatnych (domy i mieszkania), jak i dla firm i instytucji (biura, lokale usługowe, obiekty handlowe, bloki, segmenty, apartamenty itd.).

Sprzątanie po budowie, zarówno po małym jak i dużym projekcie budowlanym, to zawsze spore wyzwanie. Jeśli Twój zespół nie jest wstanie sprostać temu zadaniu lub jesteś zmuszony do rozpoczęcia kolejnej budowy, możesz polegać na naszych usługach. Posiadamy ogromne doświadczenie w sprzątaniu po budowie dla największych deweloperów i nie tylko. Jeżeli zależy Ci na sprawnym i profesjonalnym wykonaniu usługi oraz pozyskaniu solidnego partnera, skontaktuj się z nami.

 

Sprzątanie po ekipie remontowo-budowlanej w praktyce

Kompleksowe wyczyszczenie i zaprowadzenie porządków na obiekcie, który właśnie został wybudowany lub wyremontowany, bywa bardzo kłopotliwe. Resztki gruzów, farb, płytek, tapet, czy też ślady klejów, fug, zapraw to standard, jaki pozostawiają po sobie budowlańcy. A do tego wszechobecny pył. To realia, z jakimi zmagał się każdy, kto przeprowadzał remont lub budowę.

Jak widać, lista czynności do wykonania podczas sprzątania po budowie lub remoncie jest całkiem spora.


ZADZWOŃ: 501 855 180

Sprzątanie pobudowlane – sprzątanie po budowie

Zarówno sprzątanie pobudowlane, jak i poremontowe, charakteryzuje się tym, że wymaga staranności oraz dbałości o każdy szczegół. Podłogi oraz ściany muszą zostać dokładnie odkurzone, a następnie nawet kilkukrotnie umyte. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nagromadzony pył został całkowicie usunięty i możemy przejść do wykonania kolejnych czynności.

Bardzo często zdarza się, że okna oraz przeszklenia po remoncie są mocno zabrudzone. Na ramach okiennych lub szybach mogą pozostać ślady po farbie, okleinie czy też kawałki tynku. Należy je usunąć mechanicznie w taki sposób, aby nie wyrządzić szkód (nie porysować powierzchni). Doprowadzenie ich do porządku wymaga sporych nakładów pracy. Często najlepszym wyjściem jest zatrudnienie firmy sprzątającej. Pozwala to zyskać nie tylko czas, ale i lepszy efekt niż sprzątanie samodzielne.


Bezpłatna wycena

Sprzątanie poremontowe - sprzątanie po remoncie

Remont wiąże się z wykonaniem wielu prac, które pozostawiają po sobie masę kurzu, pyłu oraz innych zabrudzeń. Można oczywiście zdecydować się na samodzielne sprzątanie po remoncie. Nie jest to jednak zadanie łatwe i może przysporzyć wielu nieprzewidzianych kłopotów, jak choćby usunięcie pozostałości po tynku, kleju czy farby po malowaniu ścian. Ciężko jest sobie z nimi poradzić bez odpowiedniego sprzętu oraz specjalistycznych środków czystości, niedostępnych w powszechnej sprzedaży.

Sprzątanie poremontowe bywa nie lada wyzwaniem dla osób, które właśnie zakończyły remont swojego mieszkania, domu czy biura. Często najlepszym rozwiązaniem okazuje się zlecenie sprzątania poremontowego wyspecjalizowanej firmie sprzątającej, takiej jak BetaClean. Wybierając rzetelną i doświadczoną firmę, masz gwarancję skuteczności i pewność, że usługa zostanie wykonana szybko i sprawnie.

Cena sprzątania po remoncie jest uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim od metrażu obiektu. Nie bez znaczenia jest także zakres wykonanych prac podczas remontu - czy było to tylko tzw. odświeżenie (malowanie ścian, wykonanie drobnych prac naprawczych), czy jednak był to generalny remont.

Usunięcie pyłu i mycie okien – to bardzo ważne w sprzątaniu po budowach

Prowadzone prace budowlane generują ogromną ilość pyłu, który osadza się na otaczających nas powierzchniach, lecz również unosi się w powietrzu. Cząsteczki pyłu osadzają się we wszystkich zakamarkach nowo powstałego budynku, co sprawia, że przestrzeń będzie wyglądać na matową i brudną. Należy również pamiętać, że pobudowlany pył wpływa negatywnie na jakość powietrza w pomieszczeniach, co może mieć szczególny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Nie można zapomnieć o dokładnym umyciu okien, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Okna dość często są najbardziej wymagającym obszarem, który musi zostać wyczyszczony po pracach budowlanych. Na oknach, oprócz pyłu, może znajdować się klej oraz pozostałości cementu. Powyższe zabrudzenia są dość kłopotliwe, lecz profesjonalna firma sprzątająca nie powinna mieć problemu z ich usunięciem.


Profesjonalna firma sprzątająca to profesjonalne sprzątanie

Fachowa usługa sprzątania po budowie rozpoczyna się przede wszystkim od posiadania odpowiedniego sprzętu oraz przeszkolonego i doświadczonego personelu sprzątającego. Przy wyborze firmy sprzątającej należy zwrócić uwagę na to, czy zleceniobiorca posiada odpowiedni park maszynowy, a zwłaszcza profesjonalne odkurzacze i urządzenia czyszczące do mycia posadzek. Bez odpowiedniego sprzętu nie pozbędziemy się wszystkich zanieczyszczeń, tym samym usługa nie zostanie wykonana skutecznie i fachowo.

Doświadczony personel sprzątający to drugi kluczowy aspekt przy profesjonalnym sprzątaniu pobudowlanym. To głownie na kadrze sprzątającej spoczywa odpowiedzialność przy wykonywaniu usługi sprzątania po budowie. Doświadczeni i przeszkoleni pracownicy doskonale wiedzą, w jakich obszarach znajdują się zabrudzenia i pył, który dość często jest niewidoczny gołym okiem. Ważną kwestią jest również umiejętność poruszania się pracowników po budynku podczas wykonywania usługi. Personel powinien być odpowiednio przeszkolony. Często nieprawidłowe dobranie środków czystości do powierzchni lub nieumiejętne korzystanie z maszyny czyszczącej może doprowadzić do usterek czyszczonych miejsc. Dlatego warto dobrze wybrać ekipę sprzątającą i zadbać, aby firma, z którą podejmuje się współpracę przy sprzątaniu po remontach, posiadała aktualne ubezpieczenie.

Cena usługi sprzątania po budowie i po remoncie ustalana jest indywidualnie. Uzależniona jest od wielkości sprzątanych pomieszczeń oraz od stopnia ich zabrudzenia.

Gdzie sprzątamy po budowie i po remoncie?

Działamy wzdłuż autostrady A4: od Tarnowa, przez Kraków, do Katowic i Chorzowa. Plus gminy i powiaty w okolicy.

W szczególności usługę sprzątania po budowach i po remontach świadczymy w powiatach i miejscowościach:

 • powiecie bocheńskim - Bochnia, Nowy Wiśnicz
 • powiecie brzeskim - Brzesko, Czchów
 • powiecie chrzanowskim - Alwernia, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia
 • powiecie dąbrowskim - Dąbrowa Tarnowska i Szczucin
 • powiecie gorlickim - Biecz, Bobowa i Gorlice
 • powiecie krakowskim - Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne
 • powiecie limanowskim - Limanowa i Mszana Dolna
 • powiecie miechowskim - Miechów
 • powiecie myślenickim - Dobczyce, Myślenice i Sułkowice
 • powiecie nowosądeckim - Grybów, Krynica-Zdrój, Muszyna, Nowy Sącz, Piwniczna-Zdrój i Stary Sącz
 • powiecie nowotarskim - Nowy Targ, Rabka-Zdrój i Szczawnica
 • powiecie olkuskim - Bukowno, Olkusz i Wolbrom
 • powiecie oświęcimskim - Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim i Zator
 • powiecie proszowickim - Koszyce, Nowe Brzesko i Proszowice
 • powiecie suskim - Jordanów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka
 • powiecie tarnowskim - Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tarnów, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn i Żabno
 • powiecie tatrzańskim - Zakopane
 • powiecie wadowickim - Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice
 • powiecie wielickim - Niepołomice i Wieliczka

Jak wspominaliśmy, działamy nie tylko w Małopolsce. Z profesjonalnego sprzątania po budowach i remontach można skorzystać w części województwa śląskiego, w szczególności w Katowicach i niedalekich miejscowościach:

 • Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy

Usługi sprzątające Kraków

BetaClean

Sprzątamy z pasją

Separator

Stale szkolimy nasz personel i inwestujemy w sprzęt. Posiadamy kilkuosobową ekipę pracowników doświadczonych w sprzątaniu po budowach i remontach. Uzbrojeni w specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalne środki czystości gwarantują, że zaprowadzą porządek po wszystkich pracach budowlanych. Pracujemy głównie na najlepszych maszynach renomowanych marek: Hako, Numatic, Taski, Karcher, Bravos, Vermop. Podczas sprzątania pobudowlanego stosujemy wyłącznie profesjonalne środki czystości uznanych producentów: Buzil, Ecolab, Enzim, Kielh, Tenzi, Sauberlab, Voight. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających.

Aby lepiej nas poznać, przed zleceniem profesjonalnego sprzątania po budowie lub sprzątania po remoncie, przeczytaj artykuł: O Firmie BetaClean, w którym znajdują się również posiadane certyfikaty oraz referencje.

Sprzątanie po budowie Kraków
Sprzątanie po remoncie Kraków