Sprzątanie biur i sprzątanie firm

Znając potrzeby firm z Krakowa i okolic, a także tych z Katowic oraz miast pobliskich, w zakresie sprzątania w obiektach firmowych, biurach i lokalach, oferujemy kompleksowy outsourcing usług porządkowych. Wykonujemy także gruntowne sprzątanie firm jako usługę jednorazową (np. sprzątanie po remoncie biura).

Firma niech pracuje i zarabia, o porządek zadba BetaClean

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że czyste i pachnące wnętrze Twojej firmy to jej doskonała wizytówka. Dotyczy to zarówno firm handlowych, jak i usługowych. Zadbany, czysty lokal pozwala zyskać nie tylko w oczach odwiedzających go klientów, ale także wśród pracowników. Nie jest tajemnicą, że praca w czystym biurze, podnosi morale, produktywność i wydajność zatrudnionych w nim osób.

 

Skuteczne sprzątanie biur

Oferujemy zarówno cykliczne, jak i okazjonalne, usługi związane ze sprzątaniem biur, urzędów, instytucji publicznych oraz firm o różnym profilu działalności.

 

Sprzątanie biur Kraków

Firmy, których główna działalność odbywa się w obiektach biurowych, mają także pewne obowiązki administracyjne związane z miejscem pracy. Jest to np. kwestia utrzymania porządku w biurze. Alternatywą wobec własnego pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie czystości w biurze jest współpraca z firmą wyspecjalizowaną w sprzątaniu biur. Nie da się ukryć, że outsourcing utrzymania czystości przynosi firmie zarówno korzyści finansowe, jak i organizacyjne. Pozwala on kierować zasoby firmy do działalności biznesowej, a serwis sprzątający przekazać "na zewnątrz". Profesjonalne utrzymanie czystości w obiektach biurowych odbywa się na zasadzie umowy, której zakres jest ustalany indywidualnie.

W ramach współpracy z BetaClean, sprzątanie biur w Krakowie i okolicach odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz potrzebami biura. Te z kolei wynikają ze specyfiki danego obiektu biurowego, jego rozmiaru oraz oczekiwań firmy. Najważniejsze jest, aby jakość usług porządkowych była na najwyższym poziomie, dlatego służymy naszym partnerom indywidualnym doradztwem. Wspólnie ustalimy optymalny zakres i częstotliwość usług.

Outsourcing usług porządkowych

 • doradztwo - na podstawie bezpłatnej wizji lokalnej nasi specjaliści ułożą dla Twojej firmy indywidualny plan sprzątania zawierający między innymi technologię sprzątania i dobór odpowiednich środków czyszczących,
 • wykwalifikowany pracownik - do Twojej firmy zostanie oddelegowany nasz zaufany i wyszkolony w profesjonalnym sprzątaniu pracownik,
 • specjalistyczny sprzęt - w swoich zasobach mamy wysokiej jakości sprzęt do sprawnego i dokładnego sprzątania wszelkich powierzchni,
 • profesjonalne środki czystości - nasz technolog dobiera odpowiednie środki czyszcząco-pielęgnujące, które będą używane przy czyszczeniu obiektu,
 • kontrola jakości - wraz z rozpoczętą współpracą zostanie przydzielony Ci koordynator, który regularnie sprawdza jakość wykonanej usługi sprzątania biura lub firmy oraz jest z Tobą w stałym kontakcie,
 • zaopatrzenie – nie musisz martwić się o zakupy – odciążymy Cię przy tym obowiązku. Możesz powierzyć nam wykonywanie zakupów oraz dostawę wszelkich niezbędnych artykułów higieny oraz środków czystości.

Sprzątanie firm Kraków

W zakresie utrzymania czystości i sprzątania specjalizujemy się we współpracy z podmiotami gospodarczymi o różnym charakterze prowadzonej działalności. Sprzątamy nie tylko biura, ale także lokale handlowe, usługowe, magazynowe i inne.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że w myśl zasady Jak Cię widzą tak Cię piszą, warto dbać o porządek w firmie. Przede wszystkim zyskuje się tym w oczach partnerów biznesowych i klientów, którzy odwiedzą siedzibę Twojej firmy, Twój sklep lub Twoje biuro. Potencjalny Klient z pewnością będzie bardziej skłonny do nawiązania relacji biznesowej z Twoją firmą, jeśli jej wygląd zrobi na nim pozytywne wrażenie. Równie ważnym aspektem, co odbiór Twojej firmy w oczach Klientów, jest komfort pracy zatrudnianych osób - czyste i świeże otoczenie w miejscu pracy jest czynnikiem powodującym lepsze samopoczucie pracowników.

Sprzątanie szkół, przedszkoli i żłobków

W zakresie stałego utrzymania porządku współpracujemy zarówno z podmiotami prywatnymi, jak i publicznymi. Nasze usługi sprzątania doskonale sprawdzają się w obiektach edukacyjnych takich jak żłobki, kluby dziecięce, przedszkola, szkoły i uczelnie.

Sprzątanie urzędów i obiektów użyteczności publicznej

Powierzenie nam sprzątania i stałego utrzymania porządku jest dobrym wyborem także dla instytucji publicznych takich jak urzędy, domy kultury, przychodnie, szpitale i wszelkie inne jednostki administracji publicznej. Także: kościoły i obiekty kultu religijnego.

Sprzątanie wspólnot i spółdzielni

Jedną z podstawowych usług stałego serwisu sprzątającego i porządkowego jest kompleksowa obsługa sprzątania wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych. Wykonujemy sprzątanie klatek schodowych, kamienic, bloków i całych osiedli.

Sprzątanie hal i magazynów

Sprzątanie firm w wykonaniu BetaClean to nie tylko sprzątanie biur, sklepów i lokali usługowych, ale też sprzątanie hal i magazynów. W tym także odkurzanie instalacji technicznych, przemysłowych na wysokościach oraz wysokościowe mycie okien.

Szeroki zakres profesjonalnego sprzątania biur i firm

Każda firma jest inna, dlatego do każdego zlecenia sprzątania podchodzimy indywidualnie. Szczegółowy zakres prac serwisu sprzątającego i częstotliwość jego wykonywania jest uzależniony przede wszystkim od specyfiki obiektu. Inny będzie zakres sprzątania w galerii handlowej, inny w biurowcu, a jeszcze inny w przychodni lub szkole. Posiadamy niezbędną wiedzę, sprzęt oraz kadrę, aby sprostać każdemu zleceniu – zarówno sprzątania cyklicznego, jak i porządków jednorazowych - sprzątania gruntownego i sprzątania po remoncie i sprzątania po budowie.

 • czyszczenie podłóg – mycie posadzek
 • odkurzanie wykładzin, dywanów, tapicerek,
 • mycie okien (także wysokościowe), przeszkleń, parapetów i drzwi,
 • sprzątanie pomieszczeń socjalnych i kuchennych,
 • utrzymanie w czystości w łazienkach i toaletach,
 • czyszczenie biurek i pozostałych mebli biurowych,
 • czyszczenie rolet i żaluzji,
 • czyszczenie biurowego sprzętu elektronicznego RTV
         (monitory, komputery, klawiatury) i AGD,
 • opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków,
 • sprzątanie klatek schodowych i wind,
 • obsługa terenów zielonych,
 • mycie kostki brukowej,
 • dezynfekcja pomieszczeń i obiektów.

Sprzątanie biur Kraków
ZADZWOŃ: 501 855 180
Zostaw numer, oddzwonimy

  Skorzystanie z formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptację Polityki Prywatności.

  Tarnów – Kraków – Katowice, czyli gdzie sprzątamy firmy i biura

  Z uwagi na fakt, że jako firma sprzątająca BetaClean mamy swoją siedzibę w Krakowie, głównym obszarem, gdzie świadczymy usługi sprzątania biur i sprzątania firm jest Kraków. Nie ograniczamy się jednak tylko do sprzątania na terenie Krakowa (sprzątanie Kraków). Z naszych usług sprzątania firm oraz biur, korzystają również podmioty gospodarcze zlokalizowane na terenie całej Małopolski (Oświęcim, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Zakopane), a także Katowic i miast pobliskich.

  W szczególności usługę sprzątania biur i firm świadczymy w powiatach i miejscowościach:

  • powiecie krakowskim - Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne
  • powiecie myślenickim - Dobczyce, Myślenice i Sułkowice
  • powiecie proszowickim - Koszyce, Nowe Brzesko i Proszowice
  • powiecie wielickim - Niepołomice i Wieliczka

  Działamy nie tylko w Małopolsce. Z profesjonalnego sprzątania firm i biur, jest możliwość skorzystania także w części województwa śląskiego - w szczególności w Katowicach i niedalekich miejscowościach:

  • Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Katowice

  Dokładamy wszelkich starań do osiągania najwyższej jakości usług sprzątania. Niezbędnym elementem tego procesu są zarówno ciągłe szkolenie personelu, jak i inwestycje w park maszynowy. Pracujemy głównie na najlepszym sprzęcie czyszczącym renomowanych marek: Numatic, Taski, Hako, Karcher, Bravos, Vermop. W trakcie realizacji usług sprzątania, nasze ekipy sprzątające używają do czyszczenia wyłącznie profesjonalnej chemii uznanych producentów: Buzil, Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, Sauberlab, Voight.

  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających.

  Aby lepiej nas poznać, przed zleceniem profesjonalnego sprzątania biur i firm w Krakowie, zapraszamy do odwiedzenia strony: O Firmie BetaClean, gdzie znajdują się również posiadane certyfikaty oraz referencje.